Super Błysk Profesjonalna Firma sprzątająca 52 3700 200  |    Znajdź nas na FB

O firmie

Firma SUPER BŁYSK specjalizuje się w utrzymaniu porządku w dużych obiektach.
Sprzątanie bydgoszcz

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym i kompleksowym sprzątaniem. Oferujemy usługi sprzątające na terenie Bydgoszczy i okolic. Posiadamy długoletnią praktykę w usługach porządkowych, a system kontroli jakości wykonywanych usług pozwala na utrzymanie ich na niezmiennie wysokim poziomie.

Dysponujemy doskonale wyszkolonymi ekipami sprzątającymi oraz świetnie wyposażonym zapleczem sprzętowym. Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów, stosujemy atestowane środki czystości renomowanych firm. Wybierając nasz serwis mają Państwo gwarancję rzetelnie wykonanej pracy.

Firma Super Błysk posiada doświadczenie w kompleksowym sprzątaniu biur oraz pomieszczeń przemysłowych i magazynowych. Działamy zgodnie z wymaganiami i indywidualnymi potrzebami klienta, gwarantując sprawny przebieg prac oraz zadowolenie z końcowego efektu. Zapewniamy dokładne sprzątanie w ustalonym zakresie i dogodnym terminie.

Nasi pracownicy posiadają niezbędną wiedzę w zakresie BHP, ochrony mienia oraz stosowanych technik sprzątania i środków chemicznych. Są to osoby odpowiedzialne, cieszące się nieposzlakowaną opinią oraz zaufaniem klientów. Naszym celem jest satysfakcja i komfort klientów, wynikające z wysokiego standardu usługi w atrakcyjnej cenie.

Obsługujemy klientów, przyjmując zarówno jednorazowe zlecenia na usługi porządkowe, jak również nawiązujemy stałą, długoterminową współpracę.  W każdym przypadku koszt i zakres usługi ustalany jest indywidualnie.

Znów mycie okien i sprzątanie? Firma sprzątająca Super Błysk
z Bydgoszczy chętnie Cię wyręczy!

Zapraszam Zbigniew Mączkowski